Salón Magic Hair

  • 686 01 Uherské Hradiště
  • info@magichair.cz +420 778 531 888

Kdo jsem já

Dobrý den, jmenuji se Simona Pisklaková a jsem majitelkou salonu MagicHair. 

Pojďte si přečíst můj příběh o začátcích a splněném snu ❤️. 

Jako snad každý z nás, jsem přemýšlela v posledním ročníku základní školy, kam povede má další cesta. Představy toho, čím nebo co budu dělat v dospělosti jsem vůbec neměla, maminka mi říkala : jdi na kadeřnici, dámy, slečny a paní budou vždy chodit ke kadeřnici. Tehdy jsem alespoň jednou poslechla rady mámy a šla na střední odborné učiliště obor Kadeřník / Kadeřnice. 

V roce 2007 jsem ukončila úspěšně třetí ročník, ale nebylo to pravé ořechové co by mne naplňovalo a chtěla bych jako Kadeřnice pracovat. 

Více mne bavila práce servírky, ovšem pár kamarádek, kterým jsem melíry, barvy a střihy dělala jsem měla. Nikča, jedna z nich je naše zákaznice dodnes což je tedy přes 13 let 😍 a díky ní to vlastně všechno začalo 🤗. 

Jednoho dne mi zazvonil telefon a Nikča mi povídá : “ Simi? …. prosím tě, mohla by jsi dnes přijet ke mě?” 

“ Co je potřeba ? “ zněla moje otázka 🤷‍♀️ 

“ přijde mi dnes slečna udělat vlasy, prodloužit, chci ať se podíváš jak a budeš mi to dělat ty … “ . Něco úplně nového pro mě. 

👩‍🦳 Tehdy si Nika koupila 70cm blond vlasy evropského typu potažené silikonem na metodu micro ring. Tehdy “super” vlasy za super cenu. 

Když jsem viděla jak se to dělá, nepřišlo mi to nic těžkého, ale těžké to ve skutečnosti bylo. 

K Nikči se přidalo pár dalších holek co chtěly a už to jelo. Chtěla jsem se zdokonalit víc, vyzkoušet něco nového abych měla víc možnosti k nabídnutí svým klientkám. 

V roce 2010 jsem nastoupila do pražského salonu Profibeauty, kde mě Veronika všechno precizně vysvětlila, naučila, zdokonalila a já můžu Verči dnes říct VELKÉ DÍKY 👍🏻 .

Jelikož jsem měla v Praze možnost vyzkoušet všechny metody jako jsou keratin za tepla, micro ring, pu tape ( ano ty se vyrábí už od roku 2010 😉) tak jsem si ověřila, že nejlepší metoda ze všech je a stále bude keratin za tepla.

Po návratu domů jsem opět pokračovala jako servírka a ve volných dnech jsem opět svým kamarádkám dělala prodlužování vlasů ať u mě doma nebo u holek. 

🤴🏼Když se vám zjeví princ na bílém koni a splní Vám sen 

7.11.2012 se mi změnil svět. Říká se tomu láska na první pohled. Nikdy jsem na to nevěřila, ale ten den jsem to zažila 😉. 

Přijel šikovný chlap, úsměv od ucha k uchu, krásné velké hnědé oči 😲 sedl si k baru. první kafé, první rande a už bylo – co chceš, to ti splním 🤩. 

Slovo dalo slovo ale hned tak se nestalo 🤷‍♀️. Z rande se stála velká láska ne jen mezi námi ale i já získávala větší a větší lásku k prodlužování a těch klientek jsem měla víc a víc.

Jenže všechny chodily k nám domu a znáte to 🤷‍♀️ 4 hodiny kecáte, řešíte, bavíte se a ti chlapi na to nejsou aby to poslouchali 😂. Jednoho dne přišel, práskl do stolu se slovy : “ Já vás tady poslouchat nebudu, uděláme ten salon “. 

O Pár měsíců později přesně v Listopadu r.2014 se stalo a salon byl hotový. Jako snad každý kdo nějak začínal s  prodlužováním i my jsme první vlasy měli z Číny.

Jenže nebylo to ono, chtěli jsme něco víc, něco jiného, hezčího přirozenějšího a příjemnějšího. Věděla jsem, že na Ukrajině se prodávají nádherné panenské vlasy. 

Jelikož mám chlapa, který miluje cestování v autě a cokoliv co chci nebo co mi na očích uvidí mi splní, jsme sedli do auta a udělali jsme několikadenní výlet na Ukrajinu. 

Tak dlouho jsme chodili až jsme našli co jsme potřebovali 💣. 

Naskladnili jsme tak nejluxusnější panenské ( nebarvené) vlasy a kvalitou se zvýšila jak naše klientela na prodlužování tak i prodej do kadeřnictví. 

Závěr příběhu  🎈

Dnes dodáváme do několika salonů/ kadeřnictví v ČR a máme stovky spokojených zákaznic.

Máme za sebou těžkou trnitou cestu zla, závisti, pomluv a škodolibosti, která nám dodala tolik síly, odvahy a lásky, že dnes můžu hrdě říct, jak moc jsem pyšná na svého muže, na svůj tým a veškerou tvrdou práci všech, kdo se podíleli na jménu MagicHair. 

Jsem šťastná za přízeň všech našich zákaznic a těšíme se na Vás – i naše nové zákaznice.